Agjencia Zhurnal.mk

Disa ditë pasi u bë nënë, Diellza publikon imazhin më të ëmbël me vajzën e saj

U bë nënë për herë të parë para pak ditësh.

Diellza Kolgeci, emër ky i cili është pjesë e pandashme e mediave roze, në fund të muajit prill u bë nënë për herë të parë.

Ajo dhe basketbollisti Fisnik Rugova u bënë prindër të një vajze, shkruan rtv21.

Çifti vogëlushen e ka pagëzuar me emrin Helena. Diellza me anë të postimeve në rrjetet sociale, duket se gjithë kohën e saj është duke ia kushtuar vajzës.

Së fundmi, modelja ka publikuar një imazh të ëmbël me vogëlushen e saj, teksa është duke e mbajtur në krahë.

Që nga lindja e vajzës, ata nuk kanë hezituar asnjëherë të publikojnë fotografi të ndryshme të vajzës.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...