Disa e quajnë djall, por ai thotë se nuk e ka ndërmend të ndalet – njihuni me të riun që përpos trupit edhe sytë i ka bërë me tatuazhe

Një i ri sa herë që kalon rrugëve, e bën masën të kthej kokën për faktin se tërë trupin e ka të mbuluar me tatuazhe – madje edhe sytë i ka bërë me tatuazhe.

 

Megjithatë ekziston një grup që e quajnë “djall” për shkak të pamjes, por kjo nuk e pengon të riun që të vazhdojë kreativitetin e tij ta shkrij në “vepra arti” në trup, transmeton Telegrafi.

Ai është zotuar se do të vazhdojë të bëjë tatuazhe nëpër trup, edhe pse shumë pak pjesë i kanë mbetur të pambuluara dhe për këtë kishte vendosur që është sytë t’i bëjë me tatuazhe.

Deri më tani nuk ka zbuluar shumën e parave të shpenzuara apo kohën që e ka kaluar te artistët e tatuazheve, por me fotografitë që i poston në Instagram ka arritur t’ua rrëmbej zemrën mbi 160.000 ndjekësve.

Related posts

Preu shiritin e përurimit para Presidentit, momenti kur Erdogan “qorton dhe godet në kokë” djaloshin (Video)

D V

Të lodhur nga jeta në Londër, shpenzuan 15.500 funte që minibusin ta shndërrojnë në shtëpi me rrota – çifti britanik kursyen nga 3.500 funte në muaj

D V

Me syze dielli, mbretëresha Elisabeth 95-vjeç fotografohet duke drejtuar makinën e saj luksoze

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com