Diskutohet projektligji për Gjykatën Komerciale

Sot do të mblidhet Komisioni për Legjislacion, Mandate, Imunitete, Rregulloren e Kuvendit dhe mbikëqyrjen e Agjencisë Kundër Korrupsionit.

 

Në këtë mbledhje do të ketë dëgjim publik për projektligjin për Gjykatën Komerciale

Komisioni do të mblidhet në ora 10:00.

Related posts

Abdixhiku: LDK po kthehet e sigurtë

D V

Sulmohen fizikisht dy gra nga bashkëshortët e tyre në Prizren

Z H

BE-ja kushtëzon ndihmën ekonomike prej 14.2 miliardë euro për Kosovën dhe vendet e Ballkanit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More