Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Dita e Alfabetit, 22 nëntori ditë jo pune për gjithë shqiptarët në Maqedoni të Veriut

Shkup, 17 nëntor – Zhurnal.mk – Ministria për Punë dhe Politikës Sociale njofton se në përputhje me Ligjin për festat, 22 nëntori 2020( e diel), Dita e Alfabetit të Gjuhës Shqipe është ditë jopune për shqiptarët në Republikën e Maqedonisë së Veriut

Postime të ngjashme

Zaev në Samitin për Ballkanin Perëndimor në Vjenë

Zekirija Haxhiu

Vazhdon trendi i ulët i të infektuarve me Covid, vazhdon dhe vaksinimi

Zekirija Haxhiu

BE sot pritet të shtojë Maqedoninë e Veriut në listën e vendeve epidemiologjikisht të sigurta

Bekim Laçi

Vizita e Zaevit në Sofje plot me shpresë, por në Shkup u kthye duar bosh

Zekirija Haxhiu

Moti sot në Maqedoni

Zekirija Haxhiu

PDSH nesër mban Kuvendin e degës në Tetovë

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...