Agjencia Zhurnal.mk
Arsimi dhe Shkenca Maqedoni

Dita e Alfabetit të Gjuhës Shqipe

Zhurnal Ads

Shkup 23 nëntor, zhurnal.mk – Në kuadër të aktiviteteve për shënimin e 22 nëntorit, Kongresit të Manastirit dhe Ditës së Alfabetit Shqip, në Kopshtin e fëmijëve “Gonxha” që punon në suazat e ShMP ” Jahja Kemal”, u zhvillua aktiviteti me rastin e ditës së alfabetit.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

VMRO-DPMNE: Qytetarët arrestohen ndërsa funksionarët e BDI-së festojnë pa maska

Z H

Despotovski infektohet me Kovid 19, pritet testim i të gjithë të punësuarve në FIZHT

T E

Mickoski – Gir: Kemi politika të qarta dhe konkrete, të cilat do ta orientojnë vendin në rrugën e duhur

T E

Personeli mjekësor, kategoria e parë e qytetarëve të cilët do ta marrin vaksinën kundër Covid-19

E.E.

A po imponon situata me Covid-19 restrikcione të reja?

E.E.

Maqedonia e Veriut dhe Spanja kanë potencial të madh për rritjen e bashkëpunimit tregtar

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...