Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Dita e Krishtlindjes/ Rritet numri i hyrjeve nga Kapshtica e Qafë Thana, ja shifrat për 24 orët e fundit

Ashtu siç prites, pavarësisht pandemisë nuk kanë munguar ardhjet nga jashtë shtetit drejt Shqipërisë për festat e fundvitit.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për BalkanWeb së në 24 orët e fundit nga dje dhe sot që daton dita e Krishtlindjes, kanë hyrë 1 mijë e 24 qytetarë si dhe 271 mjete.

Ndërkohë nga Qafë Thana kanë hyrë 1849 qytetarë, por edhe numri i daljeve mbetet po aty, 1821 të cilët kanë shkuar në Maqedoninë e Veriut.

Postime të ngjashme

Shqipëri, 21 të vdekur e 777 të infektuar

T E

Ethet e listës së PS në zgjedhje/ Tre deputetë deklarojnë tërheqjen, për t’i hapur rrugën më të rinjve

T E

Senatori amerikan nderon imamin shqiptar në Nju Jork

T E

Covid shuan familjen Cara, ndërron jetën babai, nëna dhe djali i vetëm

T E

Kush është studentja 22 -vjeçare që vdiq nga Covid 19

T E

Di Maio: Vendet skeptike të hedhin poshtë paragjykimet, duhet të nisë procesi i zgjerimit me Ballkanin

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...