Dita e Republikës/ 2 gushti dita e hënë ditë jo pune për të gjithë qytetarët

Shkup, 27 korrik – Dita e Republikës, më 2 gusht (e hënë) është ditë jo pune për të gjithë qytetarët e RMV-së, informon Zhurnal.

 

Për këtë bëjnë të ditur nga Ministria për Punë dhe Politikë Sociale.

Nga Ministria të gjithë qytetarëve u’a urojnë ditën e Republikës.

Dita e radhës jo pune për të gjithë qytetarët do të jetë më 8 shtator (Dita e pavarësisë)

Related posts

Takim Pendarovski – Guteresh: Zhbllokimi i integrimeve evropiane me interes për stabilitetin dhe prosperitetin e rajonit dhe të Evropës në tërësi

D V

Të enjten spërkatje me aeroplan kundër mushkonjave në Shkup

Z H

Thatësira rrezikohen të gjitha prodhime në Maqedoninë e Veriut

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More