Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Dita fundit e fushatës zgjedhore

Sot është dita e fundit e fushatës zgjedhore për votimet e 14 shkurtit.

E shtuna do të jetë heshtje zgjedhore.

Ndërsa të dielën nga ora 07:00 hapen vendvotimet ku qytetarët do të vendosin për qytetarët e tyre.

Zgjedhjet e fundit në Kosovë janë mbajtur më 6 tetor të vitit 2019.

Postime të ngjashme

Sa janë të sigurta të dhënat personale në Kosovë?

D V

Nagavci ka një kërkesë për mësimdhënësit: Shtatori duhet të na gjejë me punëtorë arsimorë të vaksinuar

D V

Kurti: Jemi të përkushtuar për mbrojtjen dhe përparimin e të drejtave të njeriut

D V

Gërvalla në Slloveni: BE-ja duhet ta ndalë ‘Mini-Shengenin’, i rrezikshëm për paqen në Ballkan

D V

Mungon një i akuzuar, dështon gjykimi ndaj Milaim Zekës dhe të tjerëve

D V

Gjykata Speciale ia ka vazhduar paraburgimin Salih Mustafës

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...