Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Ditari”, kënga më e re nga Remzie dhe Nexhat Osmani

Vëlla e motër, Remzie dhe Nexhat Osmani, kanë prezantuar së fundmi një tjetër projekt të përbashkët.

“Ditari” mban titullin kënga e tyre e re, të cilën e kanë kompletuar edhe nga ana vizuale.

Teksti është shkruar nga 2 Step, kurse ky i fundit është përkujdesur edhe për muzikën bashkë me Marsel Gungën.Miksimi i këngës u bë nga Alsked Rrenja dhe Marsel Gunga, gjersa masterizimi nga ‘Muza’.

Videoja e tyre atraktive është realizuar nga produksioni ‘Full Moon Production’.

Postime të ngjashme

Xhensila na vjen keq, por Tea e veshi e para! Dy vajzat bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje!

D V

Soni Malaj: Jam paragjykuar se jam nga Tropoja, më thonin maloke

D V

Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

D V

“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

D V

“Me shpirtin e shpirtit”, Anita pozon krahë Ramushit derisa argëtohen në koncertin e Elvana Gjatës

D V

Kendall Jenner merr makinën Porsche për një shëtitje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...