Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Divorci i tretë për Kim Kardashian: Kush janë burrat e saj të mëparshëm?

Kim Kardashian ka bërë kërkesë për divorc nga Kanye West pas gjashtë vitesh martesë.

Raportimet se marrëdhënia e tyre ishte duke u shkatërruar fillimisht erdhën si një tronditje, jo sepse Kim dhe Kanye dukeshin kaq të lumtur, por sepse egot dhe pasiguritë e tyre dukej se po i bënin të përsosur.

Para se Kardashian të kontaktonte me avokatët e saj të divorcit dhe të merrte hapa drejt fundit të martesës, disa burime deklaruan se ajo bëri gjithçka për të rikthyer romancën.

Kanye West dhe Kim Kardashian (Foto: Getty Images)

Ylli i “Keeping Up With the Kardashians” ishte divorcuar dy herë më parë, por kjo ishte martesa e parë që zgjati më shumë se një vit.

Dhe interesant, duket se dyshja u divorcuan për arsye të tjera krahas dy të parave.

Kim ishte vetëm 19 vjeçe kur u martua me producentin Damon Thomas. Ajo pretendon se ishte në ekstazë dhe u ndanë vetëm pak muaj më vonë.

Kim Kardashian dhe Damon Thomas (Foto: Access)

Menjëherë pas ndarjes së Kim me Damon, ajo filloi takimet me Nick Lachey.

Sidoqoftë, artistja u martua më pas me lojtarin e NBA, Kris Humphries, martesa e të cilëve zgjati vetëm 72 ditë.

Kim Kardashian dhe Kris Humphries (Foto: Cosmopolitan)

Martesa e tretë e Kim ishte ajo me reperin amerikan me mbi gjashtë vite. Të njëjtit po ashtu kanë katër fëmijë së bashku: North, Chicago, West dhe Psalm.

Në divorcin me West, Kim ka përmendur ‘ndryshime të papajtueshme’ mes çiftit shumëvjeçar.

Postime të ngjashme

Loredana Zefi ndan pamje nga xhirimet e klipit të ri

Lea Muslija

Në ditëlindjen e North, Kim zbulon se po shkruan libra për të

Lea Muslija

Pas lëndimeve të rënda nga aksidenti, vdes aktorja e “Gone Girl”

Lea Muslija

Aurela Hoxha thyen heshtjen pas raportimeve se u bë nënë

Lea Muslija

Lajm i mirë për fansat e filmit të animuar “Beauty and the Beast”

Lea Muslija

Mc Kresha befason me përgjigjen kur pyetet se për cilën kombëtare bën tifo në “EURO 2020”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...