Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

DJ. Adillo sjell projektin e ri, këtë herë me Mira dhe Dj. Jony

Ai ka vite që sjell super muzikë dhe projekte mjaft të dëgjuara. Po flasim për artistin shqiptar Dj. Adillo, ku sapo ka ardhur me një tjetër projekt, me coverin “Pash dy sytë”. Këtë herë dj i famshëm që jeton në Hannover të Gjermanisë, por me origjinë është nga Mitrovica, ka zgjedhur dy artistë të tjerë shqiptar si Dj. Jony dhe këngëtaren Mira. Coveri është punuar mjaft bukur e ka shumë ritëm e ia vlen ta shihni e dëgjoni në kanalin Youtube. Ndryshe Dj. Adillo ku emri i tij i vërtetë është Adelon Ademi ka shumë hite të punuara nga dora e tij me artistë internacionalë por dhe shqiptarë, e mjafton ta ndiqni atë në instagramin e tij djadillo për të parë punën dhe muzikën e tij.

Postime të ngjashme

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Ryva Kajtazi gati për dasma, shfaqet e rregulluar dhe me fustan unik

D V

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...