Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

DJ Enon, talenti nga Prishtina që gjatë pandemisë përvetësoi angazhimin e tij në muzikë

Edhe pse në kohë të pandemisë, të rinjtë e Prishtinës po shfrytëzojnë mundësitë e tyre për t’u argëtuar me muzikë.

Përkundër faktit se qyteti po funksionon me limitime kohore, kafet dhe lokalet e famshme në Prishtinë po mundohet t’i mbajnë të argëtuar klientët e tyre duke angazhuar DJ të ndryshëm.

Ndër ta është edhe djaloshi i ri nga Prishtina, Erion Statovci, apo DJ Enon, i cili suksesshëm po performon si DJ në lokalet e ndryshme të kryeqytetit dhe është mjaft i pëlqyer si nga publiku, ashtu edhe i vlerësuar nga organizatorët dhe pronarët e lokaleve.

Në këtë kohë të pandemisë, ai ka mbajtur të argëtuar rininë në lokalet më të famshme të qytetit, ndër performancat e tij të dalluara janë për festën e Pavarësisë së Shqipërisë dhe Vitit të Ri.

Aktualisht, DJ Enon është nën menaxhimin e Gëzim Gashit.

Postime të ngjashme

“My love story”, një mega emision së shpejti në ekran

T E

“Tërmet” në familjen mbretërore/ Sonte transmetohet intervista e princit Harry dhe gruas së tij amerikane Meghan Markle

T E

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...