Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

DJ Geek nuk përmbahet, shikojeni çfarë i bën Dafinës në plazh

Dafina filmoi DJ Geek në plazh teksa nuk përmbahej pranë saj.

Pas suksesit me këngët që i lansoi kohën e fundit, Dafina Zeqiri ka udhëtuar për pushime, shkruan lajmi.net.

Ajo dhe partneri i saj, DJ Geek, kanë zgjedhur që t’i kalojnë disa ditë të mira pushimi në një resort në Turqi.

Nga atje, çifti kanë sjellë pamjet e para për ndjekësit në rrjete sociale, duke treguar se po relaksohen në maksimum.

Mëngjesin e sotëm, Dafina e nisi me një video nga plazhi, ku shihej duke marrë rreze dielli, por në një moment i afrohet DJ Geek dhe e ‘kafshon’ në të pasme.Video Player

Ndryshe, tri projektet e fundit të Dafina Zeqirit rezultuan shumë të suksesshme dhe janë ndër këngët më të dëgjuara të momentit.

“Pa ty”, titullohet balada e fundit e Dafinës në bashkëpunim me Cricket dhe Mumën. 

Postime të ngjashme

Rina ndan pamje elegante para koncertit me fustanin e kuq

D V

“Çfarë do njeriu më shumë nga jeta”, Luana vjen me foto në bikini në Jug të Shqipërisë

D V

Tayna po sjell projektin e ri “Taka”

D V

Nora Istrefi shfaqet plot stil duke vënë në fokus këmbët

D V

Loredana shfaqet në bikini teksa luajnë tenis me reperin Dardan

D V

Xhensila na vjen keq, por Tea e veshi e para! Dy vajzat bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...