Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

DJ po transmetonte live performancën e tij, para derës së shtëpisë i shfaqet ariu i zi

Një DJ mbeti i habitur kur pa para derës së shtëpisë së tij një ari të zi, që shfaqet pasi që duket se muzika të cilën ai e kishte lëshuar ia kishte tërhequr vëmendjen.

Jody Flemming, 50-vjeç, po performonte dhe transmetonte live në internet performancën e tij nga Asheville i Karolinës së Veriut, kur një ari u shfaq nga askund para derës së shtëpisë së tij, transmeton Telegrafi.

Fillimisht ky DJ nuk ishte në dijeni që pas shpinës kishte kafshën e egër, por me kalimin e kohës vërejti hijen dhe në një moment u kthye duke besuar se mund të jetë ndonjë fqinj i tij.

Megjithatë mbeti i habitur kur pa ariun, i cili u largua e DJ vrapoi i habitur për ta marrë telefonin për ta filmuar ariun dhe dokumentuar se çfarë po i ndodhte.

Postime të ngjashme

​Aktivitetet që e rigjenerojnë trurin tonë

D V

Lum si mamatë që lindin në gusht, 7 arsyet fëmijët e tyre i duan dhe i lakmojnë të gjithë

D V

“Guida” si të bëhesh një mjeshtre e flirtimit

D V

Prindër, ndëshkoni veprimin dhe jo fëmijën!

D V

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...