Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

DJ Regard dhe Dua Lipa shfaqen së bashku gjatë mbrëmjes së “Brits 2021”

Dua Lipa dhe DJ Regards janë dy prej artistëve të njohur që morën pjesë në “Brits Awards 2021”.

Artistja me prejardhje shqiptare fitoi pak më parë një prej çmimeve, nga tri kategoritë nga çka ishte nominuar.

Kështu, në një postim në rrjetin social Instagram, DJ Regard zgjodhi të shfaqet së bashku me Duan, duke i uruar çmimin.

Që të dy u shfaqën të veshur me plot stil, ndërsa qëndronin të përqafuar duke pozuar para kamerës.

Në anën tjetër artisti këtë vit është nominuar për çmimin e ‘Këngës më të mirë”, me projektin “Secret”.

Vlen të përmendet se dyshja janë të vetmit artistë shqiptar që morën pjesë në eveniment.

Postime të ngjashme

Adriana dhe Keith kujtojnë takimin e tyre të parë

Lea Muslija

Xhensila akuzohet se kopjoi këtë skenë të klipit nga këngëtarja e njohur

Lea Muslija

Bebe Rexha: Shpresoj pas disa vitesh të marr një master në psikologji

Lea Muslija

Pas Rihannës, Chris Brown akuzohet për dhunë ndaj një tjetër gruaje

Lea Muslija

Mësohet data e publikimit të këngës së re nga Rita Ora

Lea Muslija

U ndanë papritur, Khloe Kardashian dhe Tristan thuhet se po i planifikonin pushimet së bashku

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...