Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Djalë për shtëpi”, Ledri Vula ngacmon fansat me një imazh nga shtëpia duke treguar aftësitë e tij si amvis

Zhurnal Ads

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, ka qenë shumë i përfolur muajve të fundit lidhur me jetën e tij private.

Ai dhe partnerja e tij, Sara Hoxha, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, teksa është bërë e ditur se gjinia e foshnjës është vajzë.

Dyshja ndërkohë po vazhdojnë të shijojnë disa ditë të mira pushimi me njëri-tjetrin, duke ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale imazhe të ëmbla të kaluara së bashku.

Së fundmi, Ledri ka treguar se është bërë edhe një djal i zoti gjatë këtyre ditëve në shtëpi, duke i kryer vet shumë prej punëve të shtëpisë.

Ai publikoi në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shfaqej duke hekurosur peshqirin e tij dhe në të njëjtën kohë duke larë dhëmbët.

“Djal për shtëpi”, shkroi reperi Vula në mbishkrimin e kësaj fotografi,e duke treguar kështu se aftësitë e tij si një amvis.

Ndërkohë, të shumta kanë qenë pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve të tij të shumtë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Bebe Rexha dukej e mrekullueshme në ngjyrat kuq e zi, në paradën e Ditës së Falënderimeve

S.B.

Xhensila Myrtezaj, si përherë unike në fotosesionin e ri

S.B.

Loredana publikon klipin e ri “Rockstar”

admin

Oriola Marashi magjeps me fustanin vezullues, thekson tiparet e formësuara trupore

S.B.

Bella Hadid me plot stil rrugëve të New York-ut

S.B.

Christina Aguilera feston ditëlindjen e saj të 40-të

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...