Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Djali i David Beckham bën xhiro me “Maserati” 65 mijë funtash rrugëve të Londrës

18 vjeçari Romeo u fotografua me makinë luksoze në Londër/

Djali i David Beckham, Romeo, ngiste makinën nëpër Londër dhe atë një makinë që shumica e 18-vjeçarëve mund ta ëndërronin, shkruan The Sun.

Ai u fotografua pas timonit të një Maserati Levante me shkëlqim, e cila fillon me çmim prej 65,000 funta por mund të kushtojë shumë më tepër.

Romeo u pa me një kapele bejsbolli, dy vathë dhe një bluzë të zezë ndërsa po ngiste veturën rreth Londrës.

Levante elegant është prodhuesi luksoz italian i makinave, siç përdoret shpesh si makinë familjare.

Fëmija i dytë i Beckham u pa më vonë duke takuar shokun e tij HRVY, që njëherësh është këngëtar dhe YouTuber.

Ata u panë duke ecur në rrugë në qendër të Londrës, me ish-yllin e Strictly Come Dancing, 22 vjeç, duke mbajtur një maskë në fytyrë.

Romeo, i cili u pa me flokë të bardhë dhe vathë, prej kohësh është akuzuar për vjedhjen e stilit të babait të tij.

Legjenda e futbollit David, i cili ka fjalin me gruan Victoria, kohët e fundit ndryshoi stilin e flokëve në të barhda, një stil që ai e bëri në vitin 2007.

Romeo së fundmi festoi dy vjetorin e lidhjes me të dashurën modele Mia Regan, duke postuar një seri fotografish të këndshme të tyre së bashku.

Postime të ngjashme

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...