Agjencia Zhurnal.mk

Djali i Faton Maqanit mbush 20 vjeç, ja artistët që e urojnë atë!

“Gëzuar ditëlindjen Labinot dhe bekimet e Zotit paç në çdo hap të jetës!”. Kështu shkruan mes tjerash babai i tij, personazhi i njohur Faton Maqani teksa uron djalin e tij Labinoti i cili sapo ka mbushur 20 vjeç dhe duket sikur janë shokë babë e bir. Por Labinonit simpatik e kanë uruat me video mesazhe edhe shumë emra të njohur të estradës shqiptare mes tyre Afrim Muçiqi, Meda, Gjyste Vulaj, Remzie e Nexhat Osmani, Alban Mehmeti, Mentor Kurtishi, Ylli Demaj, Vjosa Emini, Taulant Bajraliu, Lendita Selimie shumë të tjerë, e ku ka pasur plot supriza dhe nga familja e tij në këtë ditë të veçantë. Edhe 100 Labinot edhe nga ne!.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...