Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Djali i Faton Maqanit mbush 20 vjeç, ja artistët që e urojnë atë!

“Gëzuar ditëlindjen Labinot dhe bekimet e Zotit paç në çdo hap të jetës!”. Kështu shkruan mes tjerash babai i tij, personazhi i njohur Faton Maqani teksa uron djalin e tij Labinoti i cili sapo ka mbushur 20 vjeç dhe duket sikur janë shokë babë e bir. Por Labinonit simpatik e kanë uruat me video mesazhe edhe shumë emra të njohur të estradës shqiptare mes tyre Afrim Muçiqi, Meda, Gjyste Vulaj, Remzie e Nexhat Osmani, Alban Mehmeti, Mentor Kurtishi, Ylli Demaj, Vjosa Emini, Taulant Bajraliu, Lendita Selimie shumë të tjerë, e ku ka pasur plot supriza dhe nga familja e tij në këtë ditë të veçantë. Edhe 100 Labinot edhe nga ne!.

Postime të ngjashme

Përse Jennifer Lopez është ndarë nga Alex Rodriguez?

S.B.

Afërdita Dreshaj rrëfen njohjen me Jakub Kindl dhe flet për sekretin e një martese të lumtur: Ne e përkrahim njëri-tjetrin në çdo gjë

S.B.

Pas vdekjes së Princit Filip, kush do të trashëgojë titullin Duka i Edinburgut?

S.B.

William dhe Harry u panë duke biseduar me njëri-tjetrin në varrimin e Princit Filip, bashkohen për herë të parë që pas largimit të Princit nga familja mbretërore

S.B.

Kate Middleton në varrimin e Princit Filip shfaqet me një gjerdan diamanti të Mbretëreshës Elizabeth II dhe Princeshës Diana

S.B.

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...