Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Djali i Gjikos dhe Elitës, Zëri bëhet me Instagram

Tashmë është bërë trend që fëmijët e të famshmëve të bëhen me llogari të tyre në rrjete sociale.

Pos djalit të Gold AG, Guerilit, vajzës së reperit Ledri Vula, Poem Blu, së fundmi është bërë e ditur se me faqe zyrtare në Instagram u bë edhe djali i reperit Gjiko dhe prezantueses Elita Rudi, Zëri.

Siç shihet, ai momentalisht numëron 862 ndjekës ndërsa ka vendosur t’i ndjekë vetëm prindërit, Elitën dhe Gjikon.

Këta të fundit po ashtu ia menaxhojnë faqen Zërit, ndërkohë që reagimet nëpër postime kanë qenë të shumta.

Siç shihet, ai momentalisht numëron 862 ndjekës ndërsa ka vendosur t’i ndjekë vetëm prindërit, Elitën dhe Gjikon.

Këta të fundit po ashtu ia menaxhojnë faqen Zërit, ndërkohë që reagimet nëpër postime kanë qenë të shumta.

Duhet theksuar se Elita dhe Gjiko së shpejti pritet të bëhen prindër edhe të një vajze.

Postime të ngjashme

Hiti i ri nga Maili, rep artist shumë modern

T E

Publikon fotografitë e para pas lindjes, Elita Rudi zbulon portretin e vajzës Bota

S.B.

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...