Showbiz

Djali i Gjikos e Elitës kopje e të dy prindërve

Zhurnal Ads

Elita e ka publikuar një foto në të cilën zëri duket me shumë stil.

Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë prindër të një djali me emrin Zëri dhe ai sigurisht se ua ka ndryshuar jetën.

Vogëlushi u ngjanë të dyve dhe kjo vihet re edhe në foton e fundit që e ka publikuar Elita, aty ku atë e kanë veshur me shumë stil.

Elita dhe Gjiko pritet që së shpejti të bëhen edhe me një fëmijë, vajzë.

Postime të ngjashme

Afërdita Dreshaj në pritje të ëmbël, zbulon gjininë

admin

Majk sapo “zyrtarizoi” lidhjen me Miss-in shqiptar? Ky detaj flet shumë

Z H

Douglas rrëfen njohjen me Catherine Zeta-Jones

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...