Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Djali i Hashim Thaçit e përmirëson gabimin, e ndërron maskën menjëherë

Një maskë me logon e PDK-së u bë virale. Ishte djali i Hashim Thaçit që e mbante atë në qendrën ku ka shkuar për të votuar.

Po duket se dikush ia bëri me dije se kjo është shkelje.

Ai e ndërroi maskën menjëherë duke e vendosur një maskë tjetër njëpërdorimshme.

Postime të ngjashme

Majori i KFOR-it për zjarret: Do të ofrojmë ndihmën tonë me të gjitha mjetet që i kemi

D V

Nesër mot i ndryshueshëm, të premten shtrëngata dhe shi

D V

Zjarret, Osmani: Kosova është shtëpia jonë, duhet t’i ruajmë jetët e njerëzve tanë

D V

Përgjimet, Këshilli Prokurorial i Kosovës fillon procedurë disiplinore ndaj prokurores Shemsije Asllani

D V

Arrestohet një person në Mitrovicë për zjarrvënie

D V

Zjarret në Rugovë, shkatërrohen mbi 80 hektarë tokë e pyje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...