Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

“Djali i nënës, ku të prekin këmbët flori”/ Të moshuarit në Sarandë presin me entuziazëm Ramën

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Sarandë ku pa nga afër procesin e vaksinimit.

Rama thotë se vaksinimi masiv nuk ndalet “dhe pasi goditja e çmendur e furnizimit në Rinas dështoi plotësisht, do rrisim intensitetin më tej”.

Ndërkohë të moshuarit e pritën me entuziazëm:

Të paçim sa malet, je njeriu i punës. Djali i nënës, ku të prekin këmbët flori!”

Postime të ngjashme

Flet çifti që u terrorizua nga pronarët e hotelit në Shqipëri

Bekim Laçi

Diell dhe temperatura deri në 40 gradë

Bekim Laçi

“Punë të denjë dhe të ardhme të sigurt”/ Rama prezanton Portalin Kombëtar të Punësimit

Bekim Laçi

Certifikimi i “25 prillit”, KSHZ mblidhet sot për të zyrtarizuar mandatet e partive dhe deputetët

Bekim Laçi

Vetoja bullgare/ Ja kur i vjen sërish mundësia Shqipërisë për hapjen e negociatave me BE-në!

Dafina Vidishiqi

900 mijë vaksinime antiCOVID në Shqipëri

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...