Agjencia Zhurnal.mk
Auto

Djali me një Lamborghini Urus kërcen mbi një Lamborghini Aventador

Michael Hyssong, njeriu prapa kanalit në YouTube Street Speed ​​717, bëri një kërcim të madh pasi u hodh me Ram TRX mbi një lumë në fillim të vitit.

Videoja ka grumbulluar gati dy milionë shikime në vetëm tre muaj, kështu që duhet të jetë e famshme dhe për këtë arsye edhe fitimprurëse.

Këtë herë, ai përdori automjete shumë më të shtrenjta duke kërcyer me një Lamborghini Urus mbi një Aventador.

Lamborghini Urus në të vërtetë i përket gruas së tij, ndërsa super vetura V12 është pjesë e flotës së tij personale.

Duke marrë parasysh që kanali i tij në YouTube është plot me përmbajtje të shkatërrimit të automjeteve, është e sigurt të thuhet se ai nuk do të heqë dorë nga kjo lloj përmbajtje së shpejti.

Postime të ngjashme

Ringjallet Abarth 1000 SP: Ka 240 kuaj/fuqi dhe motor të Alfa Romeos

S.B.

Ai ndezi autopilotin dhe “voziti” në ulësen e pasme dhe u arrestua

S.B.

Ky është një karvan që do të ‘trondisë’ Evropën

S.B.

Prodhuesi më i çuditshëm i veturave është ringjallur, prodhimi do të fillojë së shpejti

S.B.

VW-ja synon të ketë mikrobus autonom në rrugë deri në vitin 2025

S.B.

Porsche 964 Carrera RS E e vitit 1991 po kërkon një pronar të ri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...