Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Djali ngjitet me biçikletë mbi harkun e urës, pamjet provokuan reagime të shumta në media sociale

Francezi u filmua duke u ngjitur me biçikletë mbi harkun e urës, dhe pamjet provokuan reagime të ndara në mediat sociale.

Anthony Villoni u pa duke kaluar nëpër një shirit betoni vetëm disa centimetra të gjerë në një lartësi marramendëse në Urën Sablon në Grenoble.

“A mund ta mbani balancën tuaj”, kishte shënuar ai në videon e postuar në Instagram.

Dhe ndërsa disa shkruanin se u merrej fryma dhe të tjerët se mezi shikonin deri në fund, shumë e kritikuan atë duke shkruar se ai shumë lehtë mund të kishte përfunduar në lumin Isère poshtë.

Përveç kësaj, ai u kritikua për mos përdorimin e ndonjë pajisje sigurie.

Postime të ngjashme

Lum si mamatë që lindin në gusht, 7 arsyet fëmijët e tyre i duan dhe i lakmojnë të gjithë

D V

“Guida” si të bëhesh një mjeshtre e flirtimit

D V

Prindër, ndëshkoni veprimin dhe jo fëmijën!

D V

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

Zgjidhni një rreth dhe zbuloni se sa optimist jeni

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...