Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Djali sulmon fizikisht prindërit në Prishtinë

Një person është arrestuar pasi nën ndikimin e alkoolit ka sulmuar prindërit e tij.

Sipas raportit të policisë, ngjarja ka ndodhur të mërkurën rreth orës 13:00, në Prishtinë.

Siç thuhet në raport, me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

“Viktima femër kosovare ka njoftuar se djali i saj i dyshuari mashkull kosovar nën ndikim të alkoolit ka sulmuar prindërit. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport.

Postime të ngjashme

Aksident në Kumanovë, godet biçikletën dhe ikë

T E

Tentuan t’i kontrabandojnë 25 telefona nga Maqedonia për në Kosovë, kapën dy persona

T E

Aksion i madh i Policisë në gjithë Prishtinën

T E

Arrestimi i 8 policëve, ambasadori amerikan në Kosovë: Askush mbi ligjin

T E

Serbia sulmonte Prekazin, e thirra Xhemajl Mustafën dhe Enver Malokun

T E

Kosova përkujton Epopenë e UÇK-së pa ish-komandantët që janë në Hagë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...