Agjencia Zhurnal.mk
Auto

Djali tentoi t’a trembte të dashurën e tij duke vozitur me shpejtësi të madhe

Një djalë tentoi të trembte të dashurën e tij teksa voziste një BMW 335i.

Ai bëri disa ndërhyrje në makinën e tij teksa dëshironte të trembte atë duke vozitur shpejtë.

Pas disa ndërhyrjeve, që bën që ai të ketë një strat më të mirë, kuaj fuqi më shumë dhe një performancë të mirë, erdhi koha e shfaqjes.

E dashura e tij hipi në makinë dhe ai arriti një shpejtësi të madhe në një distancë të shkurtër.

Por siç shihet në video, ajo nuk u tremb për asnjë moment.

Momenti ku ai tenton ta frikësojë atë është në minutën e 20.

Postime të ngjashme

Garë e ashpër mes F1, Lamborghini Huracan dhe Nissan GT-R

D V

Britanikja ndalohet sepse po voziste 209 kilometra në orë – ky është arsyetimi qesharak i saj para policisë

D V

Aston Martin mburret: Shitjet u rritën 224 për qind

D V

Gjermanët vendosën të kondicionojnë rrugët dhe zbuluan pse

D V

Land Rover ka prezantuar modelin e kufizuar të Defender Trophy Edition

D V

Kompania skoceze përdor mbetjet e uiskit si lëndë djegëse për kamionët

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...