Kuriozitete

Djaloshi britanik bën “stërvitje” nga maja e stacionit të energjisë, në rreth 340 metra lartësi në Kroaci

Zhurnal Ads

Një adoleshent është filmuar duke bërë “stërvitje” ndërsa varet nga maja e një prej stacioneve më të larta të energjisë në Evropë.

Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, pamjet drithëruese tregojnë Adam Lockwood, 19 vjeç, që gjendet i kapur për fundin e një trau lart në stacionin e energjisë Plomin (340 metra) në Kroaci të hënën.

Djaloshi, nëse mund të quhet i guximshëm, nga Mançesteri, pastaj varet – duke u mbajtur vetëm nga një krah.

Dhe pastaj, duke kapur metalin me të dy duart, ai kryen pesë “ulje-ngritje”.

Pasi u kthye në tokë, ai thotë: “Është vetëm 340 metra. Nuk është aq e lartë”.

Z. Lockwood, i cili u ngjit në stacionin elektrik aktiv për dy orë e gjysmë me një mik nga Kroacia, tha: “… Unë thjesht e bëj atë për mua – sepse mundem”.

Postime të ngjashme

Vajza 6-vjeçare bie nga ballkoni në lartësi prej 12 metrash, por mbijeton për mrekulli pasi ra mbi dëborë

S.B.

Kishte shumë vapë, pasagjerja del të “flladitet” në krahët e aeroplanit

admin

E kishte zënë gjumi, i shkon kolegut në dy të natës para shtëpisë – i tregon se kanë fituar Çmimin Nobel për Ekonomi

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...