Djegia e spitalit modular në Tetovë, Thaçi paralajmëron fakte: Është krim!

Tetovë, 24 shtator – Lideri i Partisë Demokratike për Shqiptarët, Menduh Thaçi ka paralajmëruar publikim të fakteve për djegien e Spitalit modular në Tetovë.

Thotë se këto fakte të cilat do t’i publikojë në rolin e mjekut, do të dëshmojnë se djegia e Spitalit modular nuk është tragjedi, por krim.

“Shumë shpejt do të jap fakte dhe argumente profesionale pse këtë e quaj krim”, tha Thaçi.

Ka shtuar se duhet të jepet edhe përgjegjësi për këtë.

Ndërkaq nga djegia e Spitalit modular në mbrëmjen e 8 shtatorit jetën e humbën 14 persona kurse u lënduan 12 të tjerë.

Related posts

Janë regjistruar 412 raste të reja me Kovid-19, 12 të vdekur dhe 395 pacientë të shëruar

D V

Spasovski: Kohëve të fundit kemi arrestuar shumë persona të cilët kërkoheshin me fletarrest

Z H

Dita e katërt e debatit për ribalancin e Buxhetit, debati vazhdon pasdite

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More