Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Djemtë e Arnold Shwarzeneggerit fotografohen për herë të parë në shoqërinë e njëri-tjetrit

Djemtë e Arnold Schwarzeneggerit, Patrick dhe Joseph, janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit për herë të parë.

Dy vëllezërit janë fotografuar nga paparacit duke ushtruar së bashku në Santa Monica, krahas së dashurës së Joseph Schwarzeneggerit, Nicky Dodaj.

Tashmë e dini historinë e familjes së aktorit dhe ish-guvernatorit të Kalifornisë. Nëna e Josephit, Mildred, ishte pastruese në shtëpinë e familjes Schwarzenegger kur mbeti shtatzënë nga afera e saj me yllin e filmave aksion. Ajo dhe i biri u zhvendosën në Bakersfield për të jetuar, derisa shpërtheu lajmi në media se Joseph ishte djali i të famshmit Arnold Schwarzenegger.

Nga atëherë Joseph besohet se nuk ka pasur kontakt me fëmijët e tjerë të aktorit, të paktën jo nga aq sa dinë mediat dhe portalet e huaja.

Andaj mbetet të shihet nëse ky është fillimi i krijimit të raporteve familjare ndërmjet Josephit dhe 3 fëmijëve tjerë të Arnoldit.

Patrick dhe Joseph kanë edhe gjëra tjera të përbashkëta, përveç lidhjes së gjakut. Që të dy e kanë filluar rrugëtimin e tyre në botën e aktrimit.

Postime të ngjashme

Bearti ‘diss’ Teas: Unë nuk kam nevojë për ‘photoshop’, ndihem rehat me veten

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca me stil të ri flokësh për kopertinën e revistës prestigjioze “Style Cruze”

Dafina Vidishiqi

Morena sjell pamje të trupit e shtrirë afër pishinës

Dafina Vidishiqi

Zaimina Vasjari ndan imazhe provokuese në bikini

Dafina Vidishiqi

“Only You” nga Dhurata Dora dhe Maitre Gims grumbullon 20 milionë klikime në Youtube

Dafina Vidishiqi

Nicole Scherzinger duket e pabesueshme me bikini ngjyrë krem në shkretëtirën Meksikane

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...