Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Djemtë e MRM, Orges ft. Florat & Elbu sjellin “SH.W.A”

Ata kanë dashur që në fillim të prezantohen me një këngë në gjuhën shqipe. E teksa e shikon dhe klipin e kupton që në nisje del shqiponja krenare që sjell këngën “SH.W.A” nga djemtë e talentuar Orges, Florat dhe Elbu. Kënga ka dhe klipin e përshtatur me idenë dhe tekstin realizuar nga Eki Films, ku reperët e labelit MRM sjellin stilin e tyre mjaft interesant siç shkon me repin. Mësojmë se artistët e rinjë shqiptarë të cilët jetojnë në Zvicër kanë sjellë këtë bashkëpubim me producentë nga Florat dhe Salvy, e ky do jetë vetëm fillimi për të pritur të tjera projekte mjaft bombastike. Ne ju ftojmë ta dëgjoni dhe shihni videon duke e kërkuar në kanalin e labelit MRM po në youtube.

Postime të ngjashme

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...