Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

“Do fitosh ti apo ne?”/ Rama takon mbështetësin e PD te Rruga e Arbrit

Gjatë inspektimit të tunelit në “Rrugën e Arbrit”, kryeministri Edi Rama është takuar me një simpatizant të Partisë Demokratike, me të cilin ka bërë edhe një video-selfie, duke e ndarë më pas në llogarinë e tij të “Instagram”.

Gjatë bashkëbisedimit, mbështetësi demokrat e pyet se cili do të fitojë në zgjedhjet e 25 prillit. Kreu i qeverisë i përgjigjet se do të fitojë populli.

“Rruga e Arbërit, Tuneli nr 3; Ne do të fitojmë dhe do ta nxjerrim edhe PD nga tuneli”, shkruan Rama.

Mbështetësi i PD: Erdha këtu në tunel dhe gjeta në inspektim zotin kryeministër. Do fitosh ti apo ne? Kush do fitojë?

Rama: Do fitojë populli shqiptar dhe pastaj do ju nxjerrim dhe ju nga tuneli. Hajde, mirupafshim!”

Postime të ngjashme

Muslimanët sot festojnë Fitër Bajramin

R Zh

Agjencia “Zhurnal” ua uron besimtarët mysliman festën e Fitër Bajramit

R Zh

Bamir Topi: Lulzim Basha nuk do të kishte jetë në PD nëse nuk do të kishte lidhjen me Sali Berishën

N E

Presidenti Ilir Meta uron besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit

N E

PD më 16 Maj do të mbledhë kryesinë dhe këshillin kombëtar

N E

Analizë / Përmes aderimit të Iranit në SCO, Rusia do ta realizojë ëndrrën e saj për krijimin e një OPEC-u të gazit natyrorë

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...