Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

‘Do ta kthejë Kukësin në një pol ekonomik të verilindjes’-Rama poston videon nga kantieri i aeroportit të Kukësit

Zhurnal Ads

Kryeministri Edi Rama këtë mëngjes ka postuar në profilin e tij në Facebook, një video me pamjet e kantierit të aeroportit të Kukësit.

Sipas Ramës ky aeroport do të ndërtohet sipas standardeve të Bashkimit Europian dhe do ta kthejë Kukësin në një pol ekonomik të verilindjes e do të përcaktojë fuqishëm të ardhmen e ekonomisë së Shqipërisë verilindore.

Postimi i plotë i Ramës:

MIRËMËNGJES 😊dhe me kantierin e Aeroportit të Kukësit, ku falë punës që vazhdon intensivisht po merr formë terminali i ri i pasagjerëve, po bëhet zgjatja e zgjerimi i pistës dhe po realizohet sipas standardeve të Bashkimit Europian një projekt i shumë ëndërruar, që do ta kthejë Kukësin në një pol ekonomik të verilindjes e do të përcaktojë fuqishëm të ardhmen e ekonomisë së Shqipërisë verilindore, ju uroj një ditë të mbarë 🙏

Zhurnal Ads
https://www.facebook.com/edirama.al/videos/365590888021189
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Tentoi të vriste me armë zjarri 27-vjeçarin pas një konflikti të çastit, ndërhyn policia

S.B.

Letra e Kim, reagon Malaj: Mesazh për kryeministrin, deputetët s’duhet t’i përzgjedhë Rama spontanisht

admin

Debati për viktimat nga covid, Basha replikon me Ramën: Ne kemi detyrë të shpërndajmë të vërtetën

S.B.

INSTAT nxjerr të dhënat: Gati 130 shqiptarë emigruan çdo ditë në 2019, 47 mijë në total

S.B.

PD denoncon: Rama po përdor armën e vjetër të manipulimit të listave të votuesve, por më 25 prill do të humbë

S.B.

“Shi, ftohtë apo diell…” Si do të jetë moti për Krishtlindje dhe në fundjavë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...