Agjencia Zhurnal.mk

Do të ‘ҫmendet’ Nora, Roberti shfaqet i rrethuar nga bukuroshet shqiptare

Para pak muajve, Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

Ata kanë vendosur ta rrisin të ndarë vajzën e tyre Renenë, shkruan ORAinfo. Pas ndarjes që të dy janë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

Së fundi Roberti ka publikuar një foto ku shfaqet pranë dy bukurosheve shqiptare.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...