Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Dobëhet kosovarja, e cila ilegalisht qëndroi në vend

Në datën 26.01.2021 rreth orës 21.35 në rr. “Ilindenska” në Tetovë, nëpunësit policorë të SPB Tetovë e kanë arrestuar L.M.(18) nga Kosova, sepse ilegalisht ka hyrë dhe pa lajmëruar ka qëndruar në vend. Ajo është dëbuar në vendin e lindjes.

Postime të ngjashme

Fshihej në Shqipëri, arrestohet amerikano-kanadezja

D V

​Ndërroi jetë foshnja në spital, nisin hetimet për mjeken në Pogradec

D V

Mbytet në Durrës një i moshuar

D V

158 shoferë të gjobitur në Shkup

Z H

Tetovë, arrestohen dy persona për posedim të lëndëve narkotike

Z H

Zhduket një vajzë në Gjakovë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...