Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Dobridoll: Policia futet në dasmë të organizuar në restorant me 120 mysafirë

Në fshatin Dobridoll të Gostivarit policia ka rastisur në një dasmë me 120 mysafir të ftuar në restorant, informon Zhurnal.

Zyrtarët policorë kanë dalë në vendngjarje pas një denoncimi në ora 18:50.

Sipas informatave të MPB-së, dasmën e ka organizuar 55 vjeçari M.I, ndërsa pronar i objektit ka qenë 33 vjeçari M.I.

Për të njejtit vijojnë gjoba.//Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Anketa/59.2 përqind e qytetarëve besojnë se shteti nuk ka kapacitet për të kryer regjistrim të drejtë dhe objektiv

T E

Sela: Shumica e atyre pa shtetësi janë shqiptar

B M

2674 qytetarë presin për të marrë shtetësi, Bushi pohon se Ligji duhet të ndryshohet

T E

Shekerinska: Nëse Karakaçanov dëshiron të jetë maqedonas, le të urdhërojë

T E

Filipçe: Lloji britanik është me formë më të lehtë të sëmundjes, përhapet më shpejt, nuk ka vend për panik

T E

Kuvendi miratoi Ligjin e ri me ndryshime për parandalimin dhe mbrojtjen nga dhuna ndaj grave

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...