Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Dobrilla Kacarska zgjedhet si gjykatëse në Gjykatën Kushtetuese

Zhurnal Ads

Shkup, 26 nëntor – Zhurnal.mk – Kuvendi sot pasdite me 61 vota “Për” e ka zgjedhur Dobrilla Kacarskën për gjykatëse në Gjykatën Kushtetuese, informon Zhurnal.

Propozimi i Kacarskës të zgjedhet gjykatëse në Gjykatën Kushtetuese ishte i konfirmuar që më herët.

Për përzgjedhjen e saj ajo do të jep deklaratë zyrtare për marjen e funksionit.//Zhurnal.mk

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Angellovski: Kontrollet e përforcuara në trafik i kanë ulur aksidentet në trafik

E.E.

Bytyqi dhe Holshtajn do të punojnë në avancim të marrdhënieve ekonomike mes Gjermanisë dhe Maqedonisë

Z H

Karakaçanov: Shkupi ta zbatojë marrëveshjen, elita politike në RMV, prodhim i antibullgarizmit jugosllav

E.E.

Kuvendi debaton për rebalancin, pushteti dhe opozita kontestohen për efektet nga masat antikrizë

E.E.

Rishikimi i Buxhetit pritet të miratohet në Parlament

admin

Analistët: Me metodën “online”, RMV nuk do të figurojë as në mesin e 5000 institucioneve arsimore

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...