Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dod Kalaj i jep fund beqarisë, ja bukuroshja që i ka vjedhur zemrën

Këngëtari i shumë hiteve dhe një nga vokalet më të ëmbla të skenës shqiptare Dod Kalaj krahas shumë projekteve muzikore këtë vit ka gjetur kohë dhe për jetën private. Sot ai i ka dhënë fund beqarisë duke u rreshtuar tashmë si një dhëndër i martuar. Por kush është bukuroshja që i ka vjedhur zemrën? Ndonëse nuk ka zbuluar detaje pasiqë ai ka ndarë vetëm fotot bashkë me bashkëshorten e tij, këngëtari Kalaj ka marrë shumë urime nga miqtë dhe kolegët e tij këtë ditë.

Postime të ngjashme

Taylor Swift ripërpunon albumin “Red”

Lea Muslija

Pushimet nuk kanë të mbaruar për Alketa Vejsiun

Lea Muslija

Rita Ora sjell imazhe nga ndeja e organizuar për komunitetin LGBTI, e ftuar edhe artistja e njohur

Lea Muslija

Sara feston ditëlindjen, kështu zgjodhi ta urojë Ledri

Lea Muslija

Djali i David Beckham bën xhiro me “Maserati” 65 mijë funtash rrugëve të Londrës

Lea Muslija

Jay-Z padit ish-bashkëpunëtorin e tij, shkak albumi “Reasonable Doubt”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...