Dodge Viper u shndërrua në një sedan të çuditshëm me 12 vende

Dodge Viper konsiderohet një veturë sportive moderne amerikane për shkak të performancës dhe pamjes tërheqëse, dhe tifozët, për ta thënë butë, janë të tronditur nga një prej “versioneve” të tij.

 

Ai është një krijim i paraqitur nga Viper në formën e një limuzine. Vetura u prodhua në vitin 1996 dhe u shndërrua në një sedan.

Ajo u gjet kohët e fundit në eBay, por nuk u shit për arsye të panjohura.

Pjesa e përparme e saj duket krejt normale, nga grila, dritat, kapaku, xhami deri te pasqyrat anësore. Edhe dyert duken standarde, të ndjekura nga një trup i gjatë deri në pjesën e pasme të njohur.

Related posts

Kancelarja Merkel hap Panairin e Automjeteve në Mynih

D V

Një studim gjen se zotërimi i një automjeti të ri në SHBA kushton gati 10.000 dollarë në vit

D V

Në vend të gjobave, polica amerikane u shpërndau vauçerë për ndërrimin e dritave të prishura në veturë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com