Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Doktori shqiptar për Kim Kardashian: Nga mesi e poshtë nuk ja vlen

Zhurnal Ads

Kim Kardashian është një nga vajzat më të ndjekura nëpër rrjetet sociale për shkak të formave të saj bombastike.  Duke qenë se është në qendër të mediave në të  gjithë botën, Kim është lakuar shpesh herë për operacionet e saj plastike.

Të pasmet e saj bombastike janë ato që komentohen më shumë dhe shkrime të ndryshme janë publikuar se Kim ka kryer operacione plastike për ti pasur në atë masë dhe formë.

I ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Why Not” ka qenë otorinolaringologu Kostandin Balloma , i cili është një ndër doktorët më të njohur përsa i përket operacioneve plastike. Ai bashkë me Roza Latin folën shumë në lidhje me operacionet plastike dhe arsyet pse duhet bërë ato.

Gjatë emisionit nuk kishte si të mungonte edhe biseda në lidhje me Kim Kardashian. Doktori  shprehu mendimin e tij për të duke e ciësuar si  një femër të bukur por me një trup të deformuar.

“Kim Kardashian ka një fytyrë yll, ka një hundë shumë të mirë. Por, më duket se ka vendosur silikon në të pasmet, sepsë është shumë e zgjeruar. Kam lexuar që mund të ketë vendosur silikon në  të pasmet dhe ka prishur të gjithë konstruktin e saj, është deformuar. Nëqoftëse ja pret fytyrën dhe e shikon nga mesi dhe poshtë nuk ja vlen shumë është fytyra ajo që ja jep të gjithë bukurinë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Marina Vjollca ndan fotografi me Getoar Selimin, të realizuar katër vite më parë

S.B.

Selena Gomez djeg aksidentalisht ushqimin në shfaqjen “Selena and Chef”

S.B.

Aktori Jonah Hill ndahet nga e fejuara e tij, Gianna Santos

admin

Rovena Stefa bën një tjetër ndërhyrje estetike në fytyrë

S.B.

Mënyra se si i kanë dekoruar për fundvit rezidencat e tyre milionëshe Kim Kardashian, Kanye West dhe Kylie Jenner

S.B.

Fansat krahasojnë dukjen e re të Bebe Rexhës me logon e “Mc Donald’s”

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...