Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Doli nga kampi i ferrit, Hatixheja feston duke vizatuar flamurin kuq e zi

Në këtë 108 vjetor të Pavarësisë, një urim të bukur është dhënë edhe nga Hatixheja, e cila ishte një prej katër fëmijëve shqiptarë që la kampin e ferrit në Siri disa javë më parë. Për të ky ishte 28 Nëntori i parë duke festuar festën e Pavarësisë. Ajo ka lindur në Siri është ulur sot për të bërë disa vizitatime mes tyre edhe një flamurin Kuq e Zi. Haxhixhja bashkë me nënën Floresha Rashën, një tjetër motër dhe vëllain janë marrë nën kujdes nga Shërbimi Kombëtar Social.

Postime të ngjashme

Gripi i shpendëve, ndalohet tregtimi në rrugë

Bekim Laçi

Sistem modern për analizat: 3 mln euro për sigurinë dhe shpejtësinë e shërbimit në QSUT

Bekim Laçi

Kryebashkiaku drejt shkarkimit/ Qerim Ismailaj i Mallakastrës rezultoi i dënuar në Greqi. Nuk e deklaroi

Bekim Laçi

Analizë/ “Bashkë pa kufi” – Sa janë realizuar 83 marrëveshjet Kosovë-Shqipëri ?

Zekirija Haxhiu

Në Shqipëri hapen qendra shëndetësore për turistë, me teste të shpejta për Covid-19

Bekim Laçi

Provimi i fundit! Sot 34 mijë maturantë do të testohen në lëndët me zgjedhje

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...