Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Don Xhoni demanton lajmin se është rrahur nga reperi shqiptar

Reperi ka demantuar lajmin se ai është rrahur nga Finem në Tiranë.

Përmes një video-live në Instagram Don Xhoni zbuloi se nuk është në Tiranë, shkruan lajmi.net.

Ai është duke qëndruar në vendlindjen e tij në Drenicë dhe dënoi ashpër lajmin e rremë të publikuar për incidentin e tij me reperin nga Shqipëria.

Gjatë videos live, ai u pa se është në gjendje të mirë shëndetësore dhe nuk është rrahur nga askush.

Ndryshe, në mbrëmjen e sotme në Tiranë u pretendua se Don Xhoni është rrahur nga një reper i Shqipërisë.

Postime të ngjashme

‘Përpara Kosova, paç fat’ – Rita Ora shpërndan parakalimin e ekipit tonë në Tokio

D V

Dua Lipa publikon fotografi nga vizita në Tiranë: Jam e nderuar që ndodhem këtu

D V

Me bikini dhe fustan që i thekson linjat, Keisi Medini josh me dukjen e saj

D V

Britney Spears shpalos ëndrrat për të ardhmen pasi të lirohet nga babai saj konservator

D V

“Nëse don” tani në yotube nga Loredana dhe Mozzik

D V

Kim Kardashian merr pjesë në ngjarjen e albumit të Kanye West ndërsa familja tregon mbështetjen e këngëtarit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...