Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Don Xhoni publikon imazhe nga xhirimet e klipit të ri

Zhurnal Ads

Rep-artisti me prejardhje nga Drenasi, Don Xhoni, është tejet aktiv sa i përket prurjeve të reja.

Së fundmi ai ka paralajmëruar tre projekte muzikore, të cilat do t’i lansojë në mënyrë të një pas njëshme.

Ndërkohë, në një postim në rrjetin social Instagram, reperi ka ndarë një imazh nga xhirimet e klipit më të ri.

“Kuq, zi dhe kallashnikov”, ka shkruar ai në përshkrim.

Duket se kjo fotografi i përkon këngës “Kokaina”, të cilën Don i paralajmëroi 295 ndjekësit e tij disa ditë më parë.

Teksa po përgatitet për hitin e radhës, “Alles Gute Criminale” mbetet prodhimi i fundit, që u prit mjaft mirë nga publiku.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Megan Thee Stallion planifikon të performojë me Byoncen në “Grammy 2021”

S.B.

Dua Lipa sjell koncertin virtual “Studio 2054” në fund të nëntorit

S.B.

“Sweet but Psycho” e shqiptares Ava Max është dëgjuar mbi një miliard herë në mbarë botën

admin

“Wonder Woman 1984” arrin përfitime prej 118 milionë dollarësh

S.B.

Kejvina Kthella josh me pozat ku thekson gjoksin e formësuar

S.B.

Marina Vjollca mahnit me dukjen në setin e ri fotografik

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...