Kuriozitete

Donald Trump i kërkon gazetarit të heq maskën gjatë një konference në Shtëpinë e Bardhë

Zhurnal Ads

Presidenti amerikan Donald Trump ka kërkuar nga një gazetar që të hiqte maskën për të bërë një pyetje në një konferencë shtypi të Shtëpisë së Bardhë të hënën.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, ka qenë Jeff Mason i Reuters që sapo kishte filluar të fliste kur Trump e ndërpreu atë dhe i tha: ‘Ju do të duhet ta hiqni atë, ju lutem. Mund ta heqësh?’.

Por Mason ofroi të flasë më fort dhe në atë moment Trump ndërhyri: ‘Epo, nëse nuk e heq, je shumë i mbytur, kështu që nëse do ta hiqje, do të ishte shumë më lehtë’.

Përkundër kësaj, gazetari nuk pranoi të hiqte maskën e tij dhe me mirësjellje ngriti zërin përsëri, duke pyetur: ‘A është më mirë?’

Trump hapi sytë dhe u përgjigj: ‘Është më mirë, po’.

Postime të ngjashme

Si ta shmangni ngrënien e pakontrolluar në situata stresuese

admin

Burri nga SHBA-ja gjeti një diamant 9 karatësh, mund ta marrë me vete në shtëpi

admin

Njëzetvjeçari rus i vë flakën Mercedes AMG GT 63 S që kushton 150 mijë dollarë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...