Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Donin të bënin një video për TikTok, dy nxënëse ruse i vunë flakën gati 200 tonë kashte

Dy vajza në Rusi i vunë flakën gati 200 tonë kashte, duke shkaktuar dëme të mëdha, ndërsa përpiqeshin të bënin një video për TikTok.

Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, rreth 195 ton kashtë u tha se ishin djegur në zonën rurale jo shumë larg qytetit të Permit, rreth 1,200 kilometra në lindje të Moskës.

Të dy nxënëset kishin ikur nga vendi i ngjarjes pasi dështuan përpjekjet e tyre për të ndaluar flakën.

Ata pranuan në polici pak kohë më vonë se kishin bërë një video të TikTok kur ndodhi incidenti.

Autoritetet u thanë vajzave se përveç shkaktimit të dëmeve të mëdha, ato kishin vënë në rrezik jetën e tyre në përpjekjen për të bërë videon.

Postime të ngjashme

Shtohen rastet me depresion, rritet ndjeshëm konsumi i qetësuesve në vend/ Ja pasojat që solli pandemia e COVID-19

Dafina Vidishiqi

Këto 5 mite të njohura bukurie nuk duhet t’i besoni më

Dafina Vidishiqi

Këshilla nga amvisat me përvojë: Një truk që parandalon formimin e akullit në frigorifer

Dafina Vidishiqi

3 arsye pse vajzat mund të bëhen të bezdisshme për një mashkull

Dafina Vidishiqi

Si ndikon në trupin nëse bëni not 3 herë në javë?

Dafina Vidishiqi

Çiklizmi dhe seksi: A janë çiklistët dashnorët më të mirë?

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...