Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Donjet Bislimi takon mjekët e infermierët e Mitrovicës: Janë heronjtë tanë që na frymëzojnë

Kandidati nga lista e PDK për deputet të Kuvendit të Kosovës, Donjet Bislimi, që është mjek me profesion, ka takuar kolegët e tij të Mitrovicës.

Bislimi ka theksuar se personali shëndetësor të Mitrovicës janë heronj që i frymëzojnë mjekët e rinj.

“Së bashku në darkën me personelin shëndetësor të Mitrovicës. Me këta heronjë që me punën e tyre, ne mjekët e rinj frymëzohemi dhe tentojmë të ecim hapave të tyre të kontributit dhe punës për popullin tonë!”, ka shkruar në faqen e tij në Facebook.

Postime të ngjashme

Kjo është gjendja e pritjes në pikat kufitare të Kosovës

D V

Hajdari: Jetësimi i reciprocitetit ndaj Serbisë kërkon organizim të mirë

D V

Zjarret në Kosovë, policia del në terren me topa uji – paralajmëron zjarrvënësit se do të përballen me organet e drejtësisë

D V

Albin Kurti pret ekipin e xhudos në aeroportin “Adem Jashari”

D V

IKSHPK: 48 raste të reja me COVID-19

D V

Përfshirja e prokurores në një audio-incizim, reagon ministrja Haxhiu: Ky skandal sikurse edhe të tjerat nuk guxojnë të na heshtin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...