Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Dorasi kishte ardhur nga Zvicra për pushime, bashkë me familjen

Ngjarja e rëndë ku katër persona dyshohet se janë vrarë me armë zjarri në fshatin Pozharan të Vitisë është një krim i rëndë në familje.

Një i afërm me familjen ka konfirmuar për Klan Kosovën se kryefamiljari e ka vrarë bashkëshorten, dy djemtë dhe në fund edhe veten.

Sipas këtyre burimeve, dorasi është mërgimtar që punon dhe jeton në Zvicër dhe në Kosovë ka ardhur për pushime bashkë me familjen.

Postime të ngjashme

Vdes profesori i njohur Zejnullah Gruda

T E

PZAP-ja miraton pjesërisht ankesën e një kandidateje boshnjake

T E

Rifat Jashari: Nëse është nevoja, prapë jemi të gatshëm me këta meshkuj çka i kemi me iu përgjigj Serbisë

T E

Edhe Lirije Kajtazi akuzon për manipulim votash

T E

Haxhiu zbulon se kur do të votohet qeveria Kurti 2

T E

Babai i të dy dëshmorëve gjendet i vdekur në pusetë, rasti nën hetime

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...