Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Dorëhiqet drejtori i IKMT-së në Shkodër

Drejtori i IKMT-së në Shkodër, Ilir Niklekaj ka dhënë dorëheqjen.

Mësohet se në vend të tij është emëruar Serdar Hoxha.

Arsyet se përse Niklekaj ka dhënë dorëheqjen ende nuk janë bërë të ditura, ndërsa në ditët e fundit në Drejtorinë rajonale të Shkodrës ka pasur ndryshime.

Ilir Niklekaj është emër i njohur për drejtësinë pasi në 2016 u arrestua për tjetërsimin e 15 hektarëve tokë në Velipojë teksa kryente funksionin e drejtorit të Hipotekës. Kujtojmë se deri tani janë ndryshuar drejtuesit e Tatim Taksave, Drejtorisë së Transportit Rrugor dhe Zyrës Vendore të Arsimit./abcnews.al/

Postime të ngjashme

Grusht me truprojat në Sarandë, arrestohet një person, nën hetim turistët nga Anglia e Kosova

D V

Gërdeci, Gjykata rrëzon kërkesën për rihapjen e gjykimit ndaj Mediut

D V

Meta vlerëson dy veprimtarë dhe heronj të Luftës Çlirimtare të Kosovës

D V

Turizmi në Tiranë – kryeqyteti shqiptar nën fokusin e aparatit të fotografive të vizitorëve

D V

Shqipëria e treta në Evropë për aplikimet për azil të fëmijëve, më e preferuara Franca

D V

Mbërrijnë 67,860 doza të vaksinës Pfizer, Rama: Vijojmë çdo ditë pa u ndalur me vaksinimin masiv në të gjithë vendin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...