Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Dorëhiqet kreu i degës së Alternativës në Tetovë, bashkë me gjithë anëtarësinë, ja arsyet

Zhurnal Ads

Tetovë, 19 tetor – Kryetari i degës së Alternativës në Tetovë Gazmend Arifi, në rrjetin social Facebook ka njoftuar se ai personalisht dhe e gjithë dega në Tetovë japin dorëheqje nga partia Alternativa.

Sipas Arifit, arsyet e dorëheqjes vijnë pas mos përfilljes së strukturave nga ana e kryesisë qendrore.

Ja postimi i plotë i tashmë ish kreut të degës së Alternativës në Tetovë:

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Covid 19/ 1348 pacientë të hospitalizuar në Maqedoni të Veriut

Z H

Filipçe: Gjendja në spitale po stabilizohet, presim të ketë më shumë të shëruar

E.E.

Sot pa rrymë disa pjesë të Çairit, Studeniçanit, Brezës, Tanushës, Malinës e Karposhit

Z H

Deri në fund të vitit do të montohen edhe katër spitale modulare

T E

865 raste të reja, 10 të vdekur dhe 359 të shëruar, bilanci i fundit me Covid 19

T E

Prokuroria do të apelojë dënimin me kusht për aksidentin te restoranti

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...