Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Dr. Beqarovski: Më 11 Tetor mund të festojmë fitoren ndaj Covid 19

Shkup, 26 shtator – Nëse nga sot deri më 10 tetor, të gjithë, por të gjithë përveç një, u përmbahemi 3 rregullave të tilla të thjeshta (2 metra largësi, maskë, larje duarsh) më 11 Tetor ne mund të shpallim fitoren ndaj Covid 19.

Nëse jemi akoma të përgjegjshëm, më 11 tetor do të festojmë fillimin e luftës kundër fashizmit, por edhe humbjen definitive të armikut të padukshëm.

https://www.facebook.com/niko.bekarovski/posts/10220838308100992

Postime të ngjashme

Shabani: Gabimi në mesazh nuk është i MASH-it por operatorëve celularë!

Dafina Vidishiqi

Ahmeti për ditën e çlirimit të Republikës së Kosovës: Shteti i Kosovës po ecë përpara

Dafina Vidishiqi

Rënia e lindjeve, shqetësuese në Kërçovë! Për 5 vite numri është përgjysmuar

Dafina Vidishiqi

Zaev hap zyrë në Strumicë për takime me qytetarë

Dafina Vidishiqi

Të hënën fillon regjistrimi në shkollat e mesme

R Zh

MASH: Shkollat nuk guxojnë të marrin para për dëftesat, kjo është në kundërshtim me Kushtetutën dhe ligjet

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...