Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Dr.Dre në gjendje të mirë shëndetësore, i kthehet punës në studio muzikore

Rep-artisti i njohur, Dr.Dre, deri ditë më parë ka qenë duke u trajtuar në spital.

Ai pësoi aneurizëm në tru, teksa dy ditë më parë u raportua se për shkak të përmirësimit është kthyer në shtëpi, shkruan Daily Mail.

55-vjeçari si duket nuk ka zgjedhur të qëndrojë duarkryq, pasi menjëherë është angazhuar në studio muzikore.

Në një postim në tjetrin social Instagram, ai është parë nën shoqërinë e disa personave në studio.

“Vëllai im i madh është shumë mirë. Ne jemi duke punuar”, ka shkruar në përshkrim miku i tij.

Që të gjithë dukeshin shumë të lumtur, duke festuar kthimin e tij dhe gjendjen shëndetësore të mirë të reperit.

Ani pse nuk është në spital, raportohet se Dr.Dre ende është duke përdorur medikamente.

Postime të ngjashme

Me këmishë nate dhe e pa grimuar, Dua Lipa iu thotë “mirëmëngjesi” fansave me poza ku vë në pah dukjen e saj natyrale

S.B.

Dua Lipa sërish pjesë e reklamës së parfumit “Libre”

S.B.

Madonna e ka blerë shtëpi 19.3 milionë dollarësh nga The Weeknd

S.B.

Kanye West dhe Kim Kardashian kërkojnë të dy kujdestarinë e përbashkët në divorc

S.B.

Bebe Rexha shënon një tjetër sukses të madh, kënga e saj “Meant to be” arrin një miliard dëgjime në Spotify

S.B.

Të famshmit nga estrada shqiptare urojnë Muajin e Shenjtë të Ramazanit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...